DOCIERAJ

DO KLIENTÓW

ADWORDS

reklama sponsorowana w wyszukiwarce

SOCIAL MEDIA

promocja w portalach społecznościowych

REKLAMA DISPLAY

reklama graficzna & remarketing

Elastyczne kampanie

ADWORDS

Profesjonalnie zaplanowaną kampanię AdWords można opisać w trzech słowach: elastyczna, efektywna i precyzyjna. Reklamy w formie linków sponsorowanych wyświetlają się po wpisaniu wcześniej wybranych słów kluczowych. Budżet i czas emisji reklam jest dowolny. Dzięki reklamie AdWords nawet nowa, jeszcze nierozpoznawalna firma jest widoczna w wynikach wyszukiwania od pierwszego dnia prowadzenia kampanii. Zapytaj o ofertę dotyczącą reklamy AdWords. Przygotujemy optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu i przedstawimy transparentne warunki rozliczeń.

Zapytaj o ofertę

Angażujące

SOCIAL MEDIA

Kanały social media to idealne narzędzie do komunikacji na linii firma-konsument. Social media angażują użytkowników i nadają firmie przyjaznego wymiaru. Trudno wyobrazić sobie budowanie wizerunku marki bez firmowego profilu w serwisach społecznościowych. Odpowiednio dobrane kanały (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Snapchat) oraz prowadzenie profilu z pomysłem to niezbędny składnik sukcesu marki w Internecie. Zapytaj o naszą ofertę dotyczącą prowadzenia profili firmowych w mediach społecznościowych.

Zapytaj o ofertę

Skuteczna

REKLAMA DISPLAY

To reklama graficzna. Świetnie sprawdza się jako element kampanii wizerunkowej. Dobrze wykorzystana, skutecznie wspiera także sprzedaż. Dzielimy ją na reklamę behawioralną, tzn. kierowaną do odbiorców wg. ich zainteresowań oraz kontekstową, czyli kierowaną na strony wg. ich tematyki. Jest dobrym dopełnieniem kampanii AdWords, często wykorzystuje się ją także do okazjonalnych akcji promocyjnych. Wyślij zapytanie ofertowe dotyczące reklamy display. Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o tej formie reklamy? Z przyjemności odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zapytaj o ofertę