Kampanie Google Ads

Już od 300 zł netto

Dzięki linkom sponsorowanym Google Ads (dawniej Google Adwords) możesz pozyskać nowych klientów przez internet i rozwijać swój biznes. Przygotujemy dla Ciebie kampanie i będziemy ją na bieżąco optymalizować. Google Ads to najefektywniejsza reklama w wyszukiwarce Google.

 

 

Zobacz ofertęCennik Kampanii

Dlaczego warto nas wybrać?

Indywidualne podejście

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Analizujemy stronę firmową oraz oferujemy optymalne rozwiązania, dostosowane do budżetu.

Niska kwota wejścia

Większość specjalistów ds. marketingu nie zaczyna kampanii poniżej 1000 zł miesięcznie. My oferujemy usługi już od 300 zł netto!

Przejrzystość i transparencja

Nie wiążemy naszych klientów umowami. Po każdym wyczerpaniu budżetu, możesz zrezygnować z dalszych usług.

Rezultat i optymalizacja

Dostosowujemy reklamy do branży i oczekiwanych celów. Na bieżąco analizujemy i optymalizujemy kampanie.

Chcesz rozwinąć Twój biznes w internecie?

Skorzystaj z reklamy google ADS aby pozyskać nowych klientów
Oferta

Co oferujemy?

Google ADS (dawniej Adwors)

Reklama w internecie dostosowana do Twojego budżetu

Reklamuj swoją firmę w wyszukiwarce. Dzięki kampanii google Ads możesz pozyskiwać nowych klientów i rozwijać swój biznes. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalną kampanię , której wyniki będziesz mógł zauważyć od razu!

Co to jest Google ADS (adwords)?

Google Ads to tzw. linki sponsorowane. Twoja strona będzie pojawiać się w wynikach wyszukiwania na górze i dole pierwszej strony wyników.

Za co płacisz przy kampani Google Ads?

W przypadku google Ads, płacisz za kliknięcie w Twój link. Jeżeli skończy sie Twój budżet, reklama nie będzie się dalej wyświetlać. Dopóki ktoś nie kliknie w link bezpośrednio w płatnych wynikach, nie ponosisz kosztów.

Ile kosztuje reklama google ADS?

Reklama google Ads daje dużą elastyczność odnośnie określania kosztów. Sam mozesz decydować jaką kwotę chcesz przeznaczyć na kampanie. Kwotą wejściową jest 300 zł netto (więcej w naszym cenniku).

Kiedy zobaczysz wyniki reklamy?

Niepodważalną zaletą kampania Google Ads, jest fakt, że wyniki są widoczne od razu! To znaczy, że nie musisz czekać kilku miesięcy jak w przypadku pozycjonowania organicznego.

Czy wiążemy Cię umową?

Stawiamy na transparentość i satysfakcję! Nie wiążemy naszych klientów umowami, jeżeli opłacisz fakturę, zaczynamy działanie. Jeżeli po wyczerpaniu budżetu nie będziesz chciał kontynuować współpracy, nie musisz nic robić. Jeżeli zdecydujesz się pozostać z nami, poprosimy Cię o kolejny przelew.

Pozwól aby klienci odnaleźli Twoją firmę!

W wynikach wyszukiwania liczy się tylko pierwsza strona – reszta nie ma znaczenia, nikt tam nie zagląda – takie są fakty. Tylko dzięki google ADS masz gwarancję, że Twoja strona pojawi się na początku lub końcu pierwszej strony wyników wyszukiwania.

Sama strona internetowa to za mało, aby zaistnieć w sieci. Pomożemy rozwinąć Twój biznes i pozyskać nowych klientów.

Ile to kosztuje?

Kontakt

Zadzwoń lub napisz do nas

+48 737 161 070

zadzwoń

biuro@mawu.pl

napisz 

Napisz do nas

8 + 8 =