Cześć! Jestem Patrycja i zaprojektuję dla Ciebie identyfikację wizualną, animację, materiały do druku czy grafiki do social media!

Dialog z Klientem

Przekaz wizualny to droga między marką, a odbiorcami. Tworzę grafiki, które trafiają przekazem i stylem do grupy odbiorców i jednocześnie takie, z którymi będziesz się utożsamiać. Mój cel to skuteczne i autentyczne kreacje graficzne.

Nieszablonowe Projekty

Obraz wyraża więcej niż tysiąc słów, a moim priorytetem jest to, by maksymalnie wykorzystać przekaz wizualny do realizacji Twoich celów biznesowych.

Estetyka i Funkcjonalność

W tworzeniu grafik kieruję się zasadą, że to ubieranie celów biznesowych w estetykę. Nawet najpiękniejsza grafika będzie zbyteczna, jeśli nie spełni swoich funkcji (np. ulotka, identyfikacja wizualna) i nie trafi do grupy docelowej.

Bezpłatna wycena

Identyfikacja wizualna

Tworzę skuteczne identyfikacje wizualne. Czyli jakie?

Zapadające w pamięć

Projektuję unikalne, autorskie grafiki od podstaw, które wpisują się w branże, ale nie są szablonowe.

Ponadczasowe

Jestem na bieżąco z aktualnymi trendami, ale moje propozycje są ponadczasowe: często opieram się w projektach np. o zasadę złotych proporcji, lubię minimalizm i klasyczną elegancję.

Skuteczne

Kreatywność łączę z minimalizmem, tworząc identyfikacje wizualne, które łatwo zapadają w pamięć i świetnie wyglądają zarówno w dużym, jak i małym formacie.

GRAFIKI I ANIMACJE

Kocham tworzyć grafiki, które są nie tylko piękne, ale też użyteczne. Co mogę dla Ciebie zrobić?

Kreacje social media

Zadbam o to, by wpisywały się w komunikację wizualną Twojej marki, trafiały w gusta odbiorców i skutecznie realizowały cele biznesowe. Uwielbiam tworzyć niebanalne, przykuwające uwagę i inspirujące kreacje.

Ilustracje (do postów blogowych, na strony)

Wyrażę obrazem to, co chcesz przekazać słowami. Dzięki temu wzmocnię przekaz, sprawię, że treść, którą oferujesz będzie ciekawsza dla odbiorcy i bardziej zapadająca w pamięć.

Infografiki

Nie ma nudnych tematów, są tylko te źle opowiedziane. Ja ubieram dane i wykresy w interesujące infografiki. Zaprezentuj ważne dla Ciebie dane w odpowiedni sposób!

Animacje lottie

To nowoczesny sposób na urozmaicenie strony internetowej czy social media.

MATERIAŁY DO DRUKU

Tworzę profesjonalne, nowoczesne materiały do druku. Co mogę dla Ciebie zrobić?

Wizytówki

Zadbam o to, by przedstawiały Cię w profesjonalny sposób.

Ulotki, plakaty

Nowoczesne, ciekawe, praktyczne, skuteczne. Takie materiały reklamowe projektuję.

Inne

Papier firmowy, naklejki na szyby, teczki, koperty itp.

Portfolio

Chcesz zobaczyć więcej inspirujących przykładów?