Marketing
internetowy

Cześć! Jestem Marcin i zajmuję się kompleksowo marketingiem internetowym. Dlaczego jestem skuteczny?

Twój sukces to mój sukces

Pracuję i na dużych, i małych budżetach. Do każdego budżetu podchodzę jak do własnej inwestycji.

Indywidualna obsługa

Nie ukrywam się za raportami. Gwarantuję bezpośredni kontakt (telefoniczny, video rozmowy), omawianie na bieżąco istotnych spraw i szybki czas reakcji.

Wiedza i doświadczenie

Posiadam szeroką wiedzę w marketingu internetowym i ponad 10 letnie doświadczenie. Dzięki temu na kampanie patrzę globalnie i szukam działań na wielu płaszczyznach.

Bezpłatna wycena

GOOGLE ADS

Wdrażam i optymalizuję kampanie Google Ads. Dzięki reklamie w Google dotrzemy do Twoich klientów i zwiększymy sprzedaż.

Pozyskaj nowych klientów!

Reklama w wyszukiwarce trafia do osób, które w danym momencie szukają Twoich usług lub produktów. Jest najskuteczniejszym sposobem na dotarcie do potencjalnych klientów!

Optymalizuj swoje wydatki na marketing

Celem działań marketingowych nie jest wyświetlanie się jak największej liczbie osób, które nie będą zainteresowane Twoimi usługami. A właśnie dotarcie do grupy osób, które zamówią Twoja usługę lub produkt. Optymalizacja działań, pozwoli na zmniejszenie kosztu pozyskania wartościowych leadów. Zadbamy aby Twój budżet był optymalnie wykorzystany.

Audyt Google Ads

Sprawdzimy czy Twoje dotychczasow działania były optymalne a kampanie przynosiły najlepsze efekty.

Zweryfikujemy obecne ustawienia kampanii i ocenimy niewykorzystane możliwości. Odpowiedmy na pytanie co należy poprawić lub wdrożyć, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty.

Reklama w wyszukiwarce

Stworzymy kampanię w sieci wyszukiwania google, aby Twoja strona pojawiała się użytkownikom poszukującym usług, które oferujesz.

Reklamy będą się wyświetlały w zależności od wpisanych fraz kluczowych. Po ich kliknięciu, użytkownik trafi na Twoją stroję.

Kampanie produktowe

Dzięki reklamie produktowej w sieci wyszukiwania, będziemy wyświetlać Twoje produkty użytkownikom, którzy właśnie w tym momencie ich poszukują.

Ponad 90% polskich internautów szuka produktów w wyszukiwarce Googla.

Google Display Network

Dzięki reklamie displayowej, reklama będzie wyświetlać się na milionach witryn parnerskich.

Odpowiednio kierowana i stworzona kampania w sieci reklamowej pozwoli Ci na pozyskanie nowych klientów i budowanie Twojej marki.

Ile kosztuje reklama Google Ads?

Wspieramy małych przedsiębiorców, dlatego naszym klientom oferujemy kampanie już od 500 zł netto! Wierzymy, że wraz z nami urośnie również Twoja firma i będziesz mógł przeznaczyć większy budżet na efektywny marketing.

Ile trwa umowa?

Naszą współpracę opieramy na zaufaniu i wzajemny zadowoleniu, dlatego nie wiążemy Cię umową! Możesz zrezygnować z kampanii, po każdym miesiącu rozliczeniowym. Wierzymy jednak, że zostaniesz z nami na dłużej:) ! 

Po jakim czasie zobaczę efekty?

Kampania zaczyna działać już kolejnego dnia po jej uruchomieniu.

Jednak aby uzsykać optymalne efekty, potrzeba conajmniej 3 miesięcy, podcza których optymalizujemy działania i analizujemy zebrane dane.

Twoje wydatki na Google Ads szybko się zwrócą i zaczną generować przychody. Nie czekaj i powierz prowadzenia kampanii Google specjaliście z wieloletnim doświadczeniem!

FACEBOOK ADS

Reklama w najpopularniejszym serwisie społecznościowym Facebook – pomoże pozyskać Ci nowych klientów i wypromować firmę. 

W ramach kampanii: 

  • tworzymy reklamy i kreacje,
  • wdrażamy tagi Pixela i Google Analytics,
  • optymalizujemy i testujemy nowe rozwiązania i grupy docelowe,
  • raportujemy i sugerujemy dalsze działania.
Ile kosztuje reklama na Facebooku?

Pracujemy zarówno na małych budżetach (od 500 zł) az po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Pomożemy Ci dobrać budżet odpowiedni do Twojej branży, możliwości oraz oczekiwanych rezultatów. 

Dlaczego warto?

Dzięki reklamie Facebook Ads, masz możliwość wykreowania popytu na swoje usługi i produkty.

Facebook umożliwia szczegółowe targetowanie reklam, dzięki któremu dotrzemy do Twoich klientów.

Ile trwa umowa?

Nie wiążemy Cię umową. Możesz zrezygnować z kampanii w dowolnym momencie. 

Liczymy jednak, że przekonają Cię efekty kampanii i naszych działań:)

Analityka

Zbieranie danych przy kampaniach marketingowych to podstawa, bez której nie jesteś w stanie ocenić efektów wdrożonych kampaniii i optymalizować działań. 

Wdrożenie analityki

Oferujemy pełne wdrożenie takich narzędzi jak:

Google Tag Manager, Google Analytics, Google Search Console, Facebook Pixel, Hotjar

Wykorzystanie danych

Mając dane, możemy ocenić dotychczasowe działania, znaleźć te najmniej i njabardziej efektywne. Określić grupę Twoich odbiorców lub ich ścieżkę konwersji. To wszystko po to, aby usprawnić Twoje dalsze działania.

Wnioski i optymalizacja

Dzięki danym i ich analizie, znajdziemy obszary do poprawy i ulepszeń. Abyś nie marnował swoich pieniędzy i wykorzystywał optymalnie każdą wydaną złotówkę.