W prowadzeniu social media stawiamy na autentyczność i zaangażowanie użytkowników.

Lubimy video

Nadążamy za duchem czasu. W prowadzeniu social media chętnie korzystamy z formatu video, który uatrakcyjnia konta na FB czy IG.

Ruch organiczny

Promocja i reklama są ważne, ale w prowadzeniu konta maksymalnie wykorzystujemy także ruch organiczny: czyli obniżać koszty reklamy i angażować użytkowników.

Wartościowy kontent

Dla nas social media to nie tylko kanały sprzedażowe, ale przede wszystkim miejsce, gdzie marki spotykają się ze swoimi odbiorcami. Chcemy, aby to spotkanie było wartościowe dla obydwu stron.

Bezpłatna wycena

FACEBOOK

Niemal połowa Polaków ma Facebooka. Z potencjału tej platformy korzysta wiele firm, ale nasze działania wyróżnia skuteczność i autentyczność. Dlaczego warto nam zaufać?

Autentyczna komunikacja

Facebook to przestrzeń, gdzie odbiorcy marki mogą nawiązać z nią dialog. Dbamy o to, by to spotkanie wywoływało pozytywne emocje i sprawiało, że Klienci będą wobec marki lojalni. Stawiamy na wzajemny szacunek i przyjazną formę nawiązywania i podtrzymywania relacji z odbiorcami.

Spójna komunikacja

Prowadzone przez nas kanały social media są spójne na każdej płaszczyźnie z duchem marki: od aspektów wizualnych, po wartości, jakimi marka się kieruje. To pozwala na budowanie zaufania do marki i zwiększa jej rozpoznawalność.

Wartościowa komunikacja

Nie traktujemy social media jedynie jako platformy sprzedażowej. Chcemy, aby była to także przestrzeń generująca autentyczny, organiczny ruch. Dlatego stawiamy na wartościowe treści (merytoryczne, eksperckie, zabawne, inspirujące – takie jakie pasują do Twojej marki).

Jak działamy?

Audyt

Nasza współpraca zaczyna się od audytu dotychczasowych działań w social media. Oceniamy działania marki oraz analizujemy je w kontekście konkurencji.

Cele

Określamy priorytety w prowadzeniu konta. Czy ma to być rozpoznawalność marki, sprzedaż, pozyskiwanie leadów?

Strategia

Przedstawiamy Ci dokładny plan jak będziemy dążyć do wyznaczonych celów.

Określimy grupę docelową, strategię komunikacji wizualnej, język komunikacji, tematykę i ilość postów.

Rozwój

Wdrożymy nasze działania, będziemy rozwijać Twoje konto oraz osiągać wyznaczone cele biznesowe. Wyniki przedstawiamy w formie raportów, ale pozostajemy z Tobą w kontakcie na bieżąco.

INSTAGRAM

To potężny kanał komunikacji, który potrafi rozkochać w sobie odbiorców marki. 

Dlaczego warto?

Instagram to kanał, który pozwala pokazać jak za pomocą produktu/usługi potencjalny Klient może spełnić swoje marzenia. To nie tylko piękne i estetyczne zdjęcia, ale sposób na pokazanie life stylu wpisującego się w markę. Przedstawimy Twoją markę tak, by przyciągała jak magnes.

Co dla Ciebie zrobimy?

Zaczniemy od audytu i przeanalizowania Twoich dotychczasowych działań. Następnie określimy jakie cele biznesowe warto w przypadku Twojej marki realizować za pośrednictwem Instagrama. Potem opracujemy strategie i zaczniemy wdrażać ją w życie. Będziemy się kontaktować z Tobą na bieżąco oraz za pomocą raportów.

Dlaczego jesteśmy skuteczni?

Podchodzimy do kampanii kompleksowo. Nie tylko ustalamy grupę docelową, strategię komunikacji i działania, ale też wykorzystujemy swoje umiejętności graficzne oraz te związane z montażem filmów, by tworzyć dla Ciebie piękne i nieszablonowe kreacje.

TIKTOK

TikToka znamy od podszewki. Pat prowadzi kanał z zasięgiem ok. 60 tys. obserwujących.

Plan działania

Przeprowadzimy audyt Twoich dotychczasowych działań. Wybierzemy grupę docelową. Stworzymy skuteczną strategię prowadzenia konta.

Nasz wkład w Twój content

Współprowadzimy konto z naszymi Klientami i wspomagamy naszych Klientów we wszystkich obszarach, w jakich tego potrzebują:

  • tworzymy scenariusze
  • nagrywamy głosówki
  • montujemy filmy
Autentyczna skuteczność

Pomożemy prowadzić Ci konto na TikToku tak, by było autentyczne i autentycznie wciągające. Pokierujemy Cię w procesie tworzenia konta od jego założenia, po tworzenie filmików przez ich publikację, tak by maksymalnie wykorzystać potencjał tego kanału social media i jednocześnie oszczędzić Twój czas.