Pat

W Mawu zajmuję się grafiką, tworzeniem tekstów i social media.

Praca kreatywna to moja bajka. Kocham tworzyć niebanalne kreacje graficzne, żonglować słowem i łączyć to wszystko w prowadzeniu angażujących profili social media.

Prowadzę TikToka o Grecji, którego śledzi już 58 tysięcy obserwatorów.

Prywatnie kocham Grecję, wolny czas poświęcam na ratowanie tutejszych bezdomnych kotów, a jeśli znajdę wolną chwilę, lubię podróżować i kontemplować naturę.

Zrealizowanych projektów graficznych

Tysięcy obserwatorów na TikToku

Uratowanych kotów

Pat i Marcin – team idealny. Jak ogień i woda, yin i yang, gdzie spotykają się zupełnie różne perspektywy. Kreatywne podejście ściera się ze analitycznym umysłem nastawionym na cele biznesowe. Efekt? Kompletne, niebanalne i skuteczne projekty.

Marcin

Wdrażam strony internetowe i kampanie marketingowe.

Analityczny i otwarty umysł sprawia, że idealnie odnajduję się w technicznych nowościach i zawiłościach ekosystemu reklamowego Google i Facebooka. 

Kompleksowe podejście – od wdrożenia stron i sklepów, aż po działania marketingowych – pozwalają mi na głęboką analizę i optymalizację nie tylko w ramach kampanii, ale również mechaniki stron i funkcjonowania sklepów online. 

W wolnych chwilach rolnik-amator, marzący o farmie czosnku. 

Wdrożonych stron

Przeprowadzonych kampanii

lat doświadczenia

Szukasz doświadczonej agencji kreatywnej, która w każdy projekt angażuje się jak w swój biznes? Jesteś w dobrym miejscu. Odezwij się!